660 435 395 willaarnika@wp.pl Muczne 11   38-713 Lutowiska

O Nas

Willa Arnika to wyjątkowe miejsce położone w lasach Bieszczadzkiego Parku Narodowego w kilkuset metrowej odległości od górnego dopływu Sanu w miejscowości Muczne. To cudowne miejsce zachwyca przyjeżdżających turystów o każdej porze roku. Każdy klient jest tu traktowany indywidualnie i wyjątkowo. Znajdziecie tutaj Państwo ciszę i spokój, można w tym miejscu zapomnieć o cywilizacji i pajać się urokami cudownej natury. Na terenie Willi znajduje się malowniczy staw, miejsce na ognisko oraz duża przestrzeń do spędzania wolnego czasu. Fantastyczne miejsce do spacerów i przejażdżek rowerowych.

Lunar-CMS-obrazek-2

Możliwość zamówienia wyżywienia całodziennego. Serwujemy dania kuchni staropolskiej, dania regionalne oraz dziczyznę. Wszystko to przygotowujemy na piecu palonym drewnem. Serwujemy między innymi: jagnięcinę, świeże rydze, placki z blachy i inne rozpływające się w ustach i pozostające w pamięci dania.

"Arnika" udostępnia gościom pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. W pensjonacie preferujemy białą pościel. Pokoje i cały kompleks wypoczynkowy utrzymane są w nienagannej czystości. Zapraszamy wszystkich chętnych na odpoczynek w Bieszczadach do naszego pensjonatu